Amsterdamsche IJsclub Bokaal (KPN Marathon Cup 1)

Amsterdam, 15 oktober 2011

Top Divisie Dames
Eerste Divisie

100 ronden
0:53:56uur (gem. 32,4sec) 44,5km/h

Wedstrijdverslag:
Bergsma en Van der Wal winnen in Amsterdam

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A12Pieter-Jan van EckNED Nederland Wadro1
2A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven1
3B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro125,1
4B24Ruurd DijkstraNED Nederland DHW Power-play123
5A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste1
6B58Bart Mol NED NederlandGoudse.nl/Smartcap121
7A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group1
8A74Roelof KoopsNED Nederland Interfarms1
9B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur120
10A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena1
11A26Willem HutNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam1
12A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson1
13A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof1
14B57Eric Bisschops NED Nederland MSP-ICT.nl119
15B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate13
16B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl12
17B47Sjors SpaargarenNED Nederland Romex Restate11
18B45Wim DillenNED Nederland Van Werven10
19B70Anton KetellapperNED Nederland9
20B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl8
21B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton7
22B21Jasper van TolNED Nederland Romex Restate6
23B02Klaas van der WalNED Nederland Haijma5
24B34Sjoerd den HertogNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff4
25B40Stefan VisscherNED NederlandGjaltema3
26B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl2
27B80Gerard HaasjesNED NederlandGjaltema1
28B50Stef ZwitserNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl
29B43Remco NijkampNED NederlandFree-Wheel
30B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
31B14Christiaan van den BergNED Nederland Educate 2
32B95Rutger ter LaakNED Nederland
33B36Kenneth van SteenbergeBEL België cijsouwoostburg.nl
34B94Hugo HeijnenNED Nederland cijsouwoostburg.nl
35B69Job de RidderNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl
36B38Hans Pater     NED NederlandGoudse.nl/Smartcap
37B35Mike van den BergNED NederlandFree-Wheel
38B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas
39B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen
40B53Axel KoopmanNED Nederland Romex Restate
41B20Tom SchuitNED Nederland Appel Beton
42B17Camiel van EisNED Nederland MSP-ICT.nl
43B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas
44B82Sjaak de WolffNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
45B12Emiel de GrootNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur
46B04Bauke van der Graaf NED Nederland Haijma
47B09Theo TrulNED Nederland
48B05Antoine de SchipperNED Nederland Educate 2
49B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl
50B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl
51B25Tonny van VlietNED NederlandACE Pharmaceuticals BV
52B54Wim BosNED NederlandBerghtec
53A21Pieter-Jorn GemserNED Nederland JB Besturingstechniek
54B22Alfred BolksNED Nederland
55B03Erik-Jan Spijkerman NED Nederland Educate 2
56B51Thijs SmetsNED NederlandGoudse.nl/Smartcap
57B61Yoeri TakkenNED NederlandGOED Schellingwoude
58B75Gerwin Smit  NED Nederland
59B77Dinant NieuwkoopNED NederlandSport2000/Stehmann15
60B10Brian GoldmanNED Nederland Groenehartsport.nl

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro125,1
2B24Ruurd DijkstraNED Nederland DHW Power-play123
3B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate16
4B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl15
5B45Wim DillenNED Nederland Van Werven14
6B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl13
7B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton12
8B34Sjoerd den HertogNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff11
9B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl10
10B35Mike van den BergNED NederlandFree-Wheel9
11B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas8
12B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen7
13B53Axel KoopmanNED Nederland Romex Restate6
14B20Tom SchuitNED Nederland Appel Beton5
15B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas4
16B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl3
17B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl2
18B51Thijs SmetsNED NederlandGoudse.nl/Smartcap1
19B10Brian GoldmanNED Nederland Groenehartsport.nl
20B67Barry de VriesNED Nederland

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro36,1
2B58Bart Mol NED NederlandGoudse.nl/Smartcap32
3B24Ruurd DijkstraNED Nederland DHW Power-play25
4B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur20
5B57Eric Bisschops NED Nederland MSP-ICT.nl19
6B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate19
7B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl19
8B47Sjors SpaargarenNED Nederland Romex Restate12
9B45Wim DillenNED Nederland Van Werven10
10B70Anton KetellapperNED Nederland9
11B02Klaas van der WalNED Nederland Haijma9
12B14Christiaan van den BergNED Nederland Educate 29
13B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl8
14B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton7
15B21Jasper van TolNED Nederland Romex Restate6
16B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff6
17B77Dinant NieuwkoopNED NederlandSport2000/Stehmann5
18B34Sjoerd den HertogNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff4
19B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas4
20B40Stefan VisscherNED NederlandGjaltema3
21B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl2
22B54Wim BosNED NederlandBerghtec2
23B80Gerard HaasjesNED NederlandGjaltema1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro36,1
2B24Ruurd DijkstraNED Nederland DHW Power-play25
3B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate22
4B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl22
5B45Wim DillenNED Nederland Van Werven14
6B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl13
7B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton12
8B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas12
9B34Sjoerd den HertogNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff11
10B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl10
11B35Mike van den BergNED NederlandFree-Wheel9
12B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen7
13B53Axel KoopmanNED Nederland Romex Restate6
14B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff6
15B20Tom SchuitNED Nederland Appel Beton5
16B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas4
17B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl3
18B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl2
19B51Thijs SmetsNED NederlandGoudse.nl/Smartcap1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Romex Restate96
2 Schaatsteamhaarlem.nl80
3Goudse.nl/Smartcap52
4 Adviesburo Harry de Wolff52
5Gjaltema48
6 MSP-ICT.nl44
7 Paul van Vilsteren De adviseur installateur42
8 Wadro40
9DHW-Power-play39
10 Appel Beton38
11Free-Wheel34
12 cijsouwoostburg.nl33
13 Groenehartsport.nl31
14 Haijma31
15 Educate 221
16 Goesting/BTB Riedas12
17Aannemingsbedrijf Kortekaas7
18 Van Werven0
19 Habovo BWaste0
20 Payroll Group0
21 Interfarms0
22 Husqvarna-Gardena0
23BAM-Univ0
24 Schaatscentrum De Uithof0
25 ACE Pharmaceuticals0
26Berghtec0
27Sport2000/Stehmann0
28HWI Techniek B.V.0
29 Haven van Amsterdam/SKITS0
30Equipe Renault Eco?0
31Mijnten Schaats- en Skeelersport0
32 JB Besturingstechniek0
33 Jinstal-Radson0
34MenM-Iceskate0
35SKITS Talent Team0
36 SOS Kinderdorpen0
37Van Norel bouwgroep0
38VDH Tegels & Sanitair0
39ikspeelook0