Amsterdamsche IJsclub Bokaal (KPN Marathon Cup 1)

Amsterdam, 15 oktober 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:07:08uur (gem. 32,2sec) 44,7km/h

Wedstrijdverslag:
Bergsma en Van der Wal winnen in Amsterdam

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam125,1
2A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro123
3A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen121
4A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play15
5A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen14
6A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena13
7A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson12
8A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven11
9A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven10
10A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play9
11A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms8
12A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof7
13A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group6
14A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson5
15A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen4
16A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play3
17A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson2
18A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco21
19A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group
20A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco2
21A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group
22A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste
23A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek
24A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste
25A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms
26A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam
27A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek
28A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
29A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms
30A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek
31A57Timo VerkaaikNED Nederland Habovo BWaste
32A16Yoeri LissenbergNED Nederland Husqvarna-Gardena
33A45Martijn KromkampNED Nederland Jinstal-Radson
34A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven
35A36Martijn van EsNED Nederland Wadro
36A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group
37A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
38A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen
39A43Ruud AertsNED Nederland Wadro
40A58René RuitenbergNED Nederland Van Werven

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play20,1
2A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson18
3A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste16
4A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek15
5A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek14
6A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven13
7A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS12

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro37
2A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam25,1
3A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven23
4A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen21
5A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven16
6A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play15
7A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen14
8A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena14
9A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms14
10A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson12
11A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play9
12A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam9
13A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof8
14A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group8
15A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen8
16A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson5
17A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play5
18A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen4
19A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson2
20A36Martijn van EsNED Nederland Wadro2
21A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco21

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play22,1
2A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson18
3A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste16
4A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek15
5A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek14
6A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven13
7A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS12

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 SOS Kinderdorpen100
2DHW-Power-play93
3 Jinstal-Radson85
4 Van Werven72
5 Payroll Group70
6 Interfarms58
7BAM-Univé55
8 Wadro47
9 Habovo BWaste46
10 Husqvarna-Gardena44
11Equipe Renault Eco²44
12 JB Besturingstechniek43
13 Schaatscentrum De Uithof42
14 Haven van Amsterdam/SKITS4