Van der Wiel Marathon (KPN Marathon Cup 2)

Heerenveen, 22 oktober 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:05:08uur (gem. 31,3sec) 46,1km/h

Wedstrijdverslag:
BAM-mannen domineren in Thialf, hattrick voor Van der Wal

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam125,1
2A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam123
3A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof16
4A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam15
5A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play14
6A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen13
7A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play12
8A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro11
9A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven10
10A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group9
11A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson8
12A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof7
13A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen6
14A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco25
15A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson4
16A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven3
17A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play2
18A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms1
19A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven
20A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group
21A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
22A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena
23A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste
24A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco2
25A43Ruud AertsNED Nederland Wadro
26A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste
27A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
28A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek
29A32Frank WoltmanNED Nederland Interfarms
30A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena
31A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group
32A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste
33A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek
34A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson
35A82Stan van den BergNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
36A84Pieter OvermarsNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
37A57Timo VerkaaikNED Nederland Habovo BWaste
38A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms
39A77Robert BovenhuisNED Nederland Equipe Renault Eco2
40A93Peter van de PolNED Nederland Wadro
41A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group
42A60Koos KortekaasNED Nederland Husqvarna-Gardena
43A45Martijn KromkampNED Nederland Jinstal-Radson
44A36Martijn van EsNED Nederland Wadro

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play20,1
2A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven18
3A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS16
4A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste15
5A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek14
6A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek13
7A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group12

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam52,1
2A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro52
3A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen39
4A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven39
5A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play29
6A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof28
7A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam25,1
8A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson22
9A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena22
10A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen21
11A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen20
12A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven19
13A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play17
14A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam15
15A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof15
16A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms14
17A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play11
18A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group9
19A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson9
20A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group9
21A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam9
22A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen8
23A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco26
24A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven2
25A43Ruud AertsNED Nederland Wadro2
26A36Martijn van EsNED Nederland Wadro2
27A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson2
28A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play42,2
2A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste31
3A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS28
4A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek28
5A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek28
6A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven20
7A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson18
8A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven13
9A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group12

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 DHW Power-play 187
2 BAM-Univé Schaatsteam 171
3 SOS Kinderdorpen 163
4Team Van Werven 151
5 Jinstal-Radson 148
6 Payroll Group 132
7 Schaatscentrum De Uithof 123
8 Wadro 97
9Interfarms Schaatsploeg 96
10 Equipe Renault Eco2 90
11 Habovo BWaste 88
12Team Husqvarna/Gardena 74
13 JB Besturingstechniek 64
14 Haven van Amsterdam/SKITS 35