Genneper Parken Marathon (KPN Marathon Cup 4)

Eindhoven, 5 november 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:07:39uur (gem. 32,5sec) 44,3km/h

Wedstrijdverslag:
Arjan Stroetinga en Foske Tamar van der Wal winnen in Eindhoven

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam20,1
2A05Ingmar BergaHoogeveenNED Nederland Van Werven18
3A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen16
4A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena15
5A88Crispijn AriënsBoxtelNED Nederland DHW Power-play14
6A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro13
7A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam12
8A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen11
9A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS10
10A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco29
11A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson8
12A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms7
13A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group6
14A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven5
15A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste4
16A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson3
17A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms2
18A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek1
19A16Yoeri LissenbergNED Nederland Husqvarna-Gardena
20A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste
21A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
22A20Jaap KetelaarNED Nederland JB Besturingstechniek
23A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play
24A22Johan KnolMidwoldeNED Nederland JB Besturingstechniek
25A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group
26A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play
27A74Roelof KoopsNED Nederland Interfarms
28A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste
29A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group
30A82Stan van den BergNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
31A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group
32A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play
33A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
34A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms
35A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
36A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco2
37A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-RadsonDekl

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A88Crispijn AriënsBoxtelNED Nederland DHW Power-play20,1
2A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS18
3A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven16
4A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste15
5A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play14
6A22Johan KnolMidwoldeNED Nederland JB Besturingstechniek13
7A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group12
8A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson11

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro110
2A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen102
3A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam91,2
4A88Crispijn AriënsBoxtelNED Nederland DHW Power-play64
5A05Ingmar BergaHoogeveenNED Nederland Van Werven61
6A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena58
7A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof45
8A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play44
9A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam41,1
10A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven38
11A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam35,1
12A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen34
13A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms27
14A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen27
15A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson25
16A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof24
17A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson22
18A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam21
19A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen21
20A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS16
21A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group15
22A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group12
23A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play11
24A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco210
25A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof10
26A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group9
27A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco26
28A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven5
29A58René RuitenbergNED Nederland Van Werven5
30A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek5
31A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste4
32A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson3
33A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms3
34A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro3
35A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson2
36A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven2
37A43Ruud AertsNED Nederland Wadro2
38A36Martijn van EsNED Nederland Wadro2
39A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek1
40A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof1
41A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsBoxtelNED Nederland DHW Power-play97,4
2A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS68
3A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste62
4A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson44
5A22Johan KnolMidwoldeNED Nederland JB Besturingstechniek41
6A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven34
7A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek33
8A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven29
9A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play27
10A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group24

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 DHW Power-play332
2BAM-Univé331
3 SOS Kinderdorpen331
4 Van Werven289
5 Jinstal-Radson253
6 Payroll Group241
7 Schaatscentrum De Uithof239
8 Interfarms205
9 Wadro198
10 Husqvarna-Gardena195
11 Habovo BWaste176
12Equipe Renault Eco²159
13 JB Besturingstechniek150
14 Haven van Amsterdam/SKITS110