De Uithof Bokaal (KPN Marathon Cup 5)

Den Haag, 12 november 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:07:05uur (gem. 32,2sec) 44,7km/h

Wedstrijdverslag:
Stroetinga en Huisman winnen in Den Haag

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam20,1
2A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven18
3A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen16
4A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam15
5A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play14
6A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven13
7A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena12
8A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste11
9A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste10
10A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco29
11A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen8
12A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco27
13A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof6
14A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena5
15A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group4
16A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven3
17A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms2
18A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group1
19A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
20A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste
21A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group
22A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
23A74Roelof KoopsNED Nederland Interfarms
24A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek
25A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek
26A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson
27A16Yoeri LissenbergNED Nederland Husqvarna-Gardena
28A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group
29A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play
30A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
31A93Peter van de PolNED Nederland Wadro
32A45Martijn KromkampNED Nederland Jinstal-Radson
33A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam
34A77Robert BovenhuisNED Nederland Equipe Renault Eco2
35A90Durk FabriekNED Nederland DHW Power-play
36A82Stan van den BergNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
37A20Jaap KetelaarNED Nederland JB Besturingstechniek
38A36Martijn van EsNED Nederland Wadro
39A60Koos KortekaasNED Nederland Husqvarna-Gardena

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play20,1
2A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste18
3A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco216
4A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven15
5A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS14
6A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek13
7A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group12

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen130
2A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro118
3A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam98,2
4A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play86
5A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven83
6A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena70
7A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam55,2
8A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven51
9A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen50
10A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof45
11A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play44
12A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam41,1
13A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam36
14A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof35
15A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms29
16A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen27
17A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson25
18A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco222
19A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson22
20A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen22
21A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS16
22A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste15
23A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group15
24A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group13
25A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play11
26A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste10
27A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof10
28A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco29
29A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group9
30A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco26
31A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena5
32A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group5
33A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven5
34A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek5
35A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven5
36A58René RuitenbergNED Nederland Van Werven5
37A36Martijn van EsNED Nederland Wadro3
38A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson3
39A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms3
40A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof3
41A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro3
42A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson2
43A43Ruud AertsNED Nederland Wadro2
44A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek1
45A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof1
46A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play125,5
2A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS82
3A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste80
4A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven49
5A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek46
6A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson44
7A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek41
8A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group36
9A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven29
10A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play27
11A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco216

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 BAM-Univé Schaatsteam416
2 SOS Kinderdorpen399
3 Van Werven388
4DHW-Power-play386
5 Payroll Group310
6 Schaatscentrum De Uithof297
7 Jinstal-Radson277
8 Husqvarna-Gardena270
9 Habovo BWaste262
10 Interfarms247
11Equipe Renault Eco²226
12 Wadro211
13 JB Besturingstechniek187
14 Haven van Amsterdam/SKITS137