Jan van der Hoorn Schaatssport Marathon (KPN Marathon Cup 6)

Haarlem, 19 november 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:06:24uur (gem. 31,9sec) 45,2km/h

Wedstrijdverslag:
Stroetinga en Van der Wal winnen ook in drukbezocht Haarlem

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam20,1
2A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam18
3A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven16
4A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco215
5A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven14
6A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen13
7A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play12
8A24Sjoerd HuismanNED Nederland SOS Kinderdorpen11
9A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson10
10A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro9
11A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena8
12A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson7
13A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group6
14A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group5
15A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco24
16A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof3
17A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena2
18A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste1
19A90Durk FabriekNED Nederland DHW Power-play
20A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
21A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco2
22A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play
23A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group
24A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson
25A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms
26A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven
27A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play
28A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek
29A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek
30A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group
31A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
32A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste
33A20Jaap KetelaarNED Nederland JB Besturingstechniek
34A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen
35A93Peter van de PolNED Nederland Wadro
36A77Robert BovenhuisNED Nederland Equipe Renault Eco2
37A66Jens ZwitserNED Nederland Husqvarna-Gardena
38A32Frank WoltmanNED Nederland Interfarms
39A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven
40A85Kevin FlorisNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
41A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro
42A45Martijn KromkampNED Nederland Jinstal-Radson
43A60Koos KortekaasNED Nederland Husqvarna-Gardena
44A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco220,1
2A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play18
3A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson16
4A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste15
5A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven14
6A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek13
7A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven12
8A85Kevin FlorisNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS11

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen130
2A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro127
3A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play106
4A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven99
5A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam98,2
6A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam79,3
7A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena78
8A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven66
9A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen63
10A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof57
11A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam54
12A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play54
13A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam43,1
14A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof35
15A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson29
16A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms29
17A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen27
18A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen27
19A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco226
20A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson25
21A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco224
22A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group18
23A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS16
24A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group15
25A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste15
26A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group14
27A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson12
28A43Ruud AertsNED Nederland Wadro12
29A24Sjoerd HuismanNED Nederland SOS Kinderdorpen11
30A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group11
31A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste11
32A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play11
33A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof10
34A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena7
35A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson7
36A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco26
37A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven6
38A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven5
39A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek5
40A58René RuitenbergNED Nederland Van Werven5
41A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro3
42A36Martijn van EsNED Nederland Wadro3
43A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms3
44A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof3
45A90Durk FabriekNED Nederland DHW Power-play2
46A66Jens ZwitserNED Nederland Husqvarna-Gardena2
47A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms1
48A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek1
49A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play151,5
2A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste95
3A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS82
4A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven64
5A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson60
6A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek54
7A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek46
8A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven41
9A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco236,1
10A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group36
11A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play27
12A85Kevin FlorisNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS11

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 BAM-Univé Schaatsteam495
2 Van Werven477
3 SOS Kinderdorpen474
4DHW-Power-play461
5 Payroll Group383
6 Jinstal-Radson355
7 Schaatscentrum De Uithof353
8 Husqvarna-Gardena328
9Equipe Renault Eco²309
10 Habovo BWaste294
11 Interfarms266
12 Wadro248
13 JB Besturingstechniek220
14 Haven van Amsterdam/SKITS138