40e Jaap Eden Trofee (KPN Marathon Cup 9)

Amsterdam, 10 december 2011

Top Divisie Dames
Eerste Divisie

100 ronden
0:54:29uur (gem. 32,7sec) 44,1km/h

Wedstrijdverslag:
Joost Juffermans en Foske Tamar van der Wal winnen op jarige Jaap Edenbaan

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A57Timo VerkaaikNED Nederland Habovo BWaste1
2B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro125,1
3B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff123
4B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate121
5A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group1
6B58Bart Mol NED NederlandGoudse.nl/Smartcap120
7B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl119
8B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff118
9B34Sjoerd den HertogGoudaNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff117
10B15Ted OoijevaarNED NederlandDe Veste Schaats- en Skeelershop116
11B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas115
12B43Remco NijkampNED NederlandFree-Wheel114
13B66Engbert de VegtNED Nederland113
14B57Eric Bisschops NED Nederland MSP-ICT.nl112
15A20Jaap KetelaarNED Nederland JB Besturingstechniek
16B45Wim DillenNED Nederland Van Werven6
17B68Charly LandmanNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS5
18B14Christiaan van den BergNED Nederland Educate 24
19B70Anton KetellapperNED Nederland3
20B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton2
21B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Romex Restate1
22B75Gerwin Smit  NED Nederland
23B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur
24B47Sjors SpaargarenNED Nederland Romex Restate
25B74Mark OoijevaarNED Nederland Appel Beton
26B54Wim BosNED NederlandBerghtec
27B02Klaas van der WalNED Nederland Haijma
28Longjiang SunCHN China
29B83Max van BoxelNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
30B09Theo TrulNED Nederland
31B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen
32B04Bauke van der Graaf NED Nederland Haijma
33B93Jan de JagerNED Nederland DHW Power-play
34B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl
35B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl
36B77Dinant NieuwkoopNED NederlandSport2000/Stehmann
37B72Arjan ElferinkNED NederlandGjaltema
38B12Emiel de GrootNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur
39B71Antwan TolhoekNED Nederland cijsouwoostburg.nl
40B39Jorrit van de Kant NED NederlandSkatelife.nl/Phinny bikes
41B23Twan ZwartjensNED NederlandFree-Wheel
42B05Antoine de SchipperNED Nederland Educate 2
43B61Yoeri TakkenNED NederlandGOED Schellingwoude
44B13Koen KlinkhamerNED Nederland Appel Beton
45B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl
46B25Tonny van VlietNED NederlandACE Pharmaceuticals BV
47B40Stefan VisscherNED NederlandGjaltema
48B16Tijs van der SteenNED NederlandMijnten schaats- en skeelersport
49B22Alfred BolksNED Nederland
50B85Patrick ReindersNED Nederland
51B03Erik-Jan Spijkerman NED Nederland Educate 2
52B82Sjaak de WolffNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
53B10Brian GoldmanNED Nederland Groenehartsport.nl
54A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro
55B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas
56B73Robert PostNED NederlandGjaltema
57B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro125,1
2B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff123
3B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate121
4B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl120
5B34Sjoerd den HertogGoudaNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff119
6B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas118
7B45Wim DillenNED Nederland Van Werven12
8B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton11
9B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Romex Restate10
10B83Max van BoxelNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS9
11B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen8
12B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl7
13B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl6
14B71Antwan TolhoekNED Nederland cijsouwoostburg.nl5
15B39Jorrit van de Kant NED NederlandSkatelife.nl/Phinny bikes4
16B23Twan ZwartjensNED NederlandFree-Wheel3
17B13Koen KlinkhamerNED Nederland Appel Beton2
18B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl1
19B16Tijs van der SteenNED NederlandMijnten schaats- en skeelersport
20B10Brian GoldmanNED Nederland Groenehartsport.nl
21B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas
22B73Robert PostNED NederlandGjaltema
23B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro252,3
2B24Ruurd DijkstraNijeholtwoldeNED Nederland DHW Power-play175
3B58Bart Mol NED NederlandGoudse.nl/Smartcap173
4B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl168,1
5B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff155,3
6B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate123
7B34Sjoerd den HertogGoudaNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff108
8B47Sjors SpaargarenNED Nederland Romex Restate95
9B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl81
10B66Engbert de VegtNED Nederland76
11B57Eric Bisschops NED Nederland MSP-ICT.nl76
12B51Thijs SmetsNED NederlandGoudse.nl/Smartcap71,1
13B20Tom SchuitNED Nederland Appel Beton56
14B05Antoine de SchipperNED Nederland Educate 254
15B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl53
16B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur52
17B14Christiaan van den BergNED Nederland Educate 249
18B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff46
19B21Jasper van TolNED Nederland Romex Restate44,1
20B80Gerard HaasjesNED NederlandGjaltema44
21B70Anton KetellapperNED Nederland39
22B77Dinant NieuwkoopNED NederlandSport2000/Stehmann38
23B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas33
24B15Ted OoijevaarNED NederlandDe Veste Schaats- en Skeelershop27
25B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton27
26B45Wim DillenNED Nederland Van Werven26
27B27Ruben WieberdinkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur26
28B02Klaas van der WalNED Nederland Haijma24
29B94Hugo HeijnenNED Nederland cijsouwoostburg.nl23
30B19Martijn de GrootNED Nederland Goesting/BTB Riedas20
31B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl17
32B03Erik-Jan Spijkerman NED Nederland Educate 217
33B43Remco NijkampNED NederlandFree-Wheel16
34B83Max van BoxelNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS16
35B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas15
36B91Roy Frinking  NED Nederland MSP-ICT.nl15
37B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Romex Restate9
38B40Stefan VisscherNED NederlandGjaltema9
39B07Johan ElstgeestNED NederlandHWI Techniek B.V.8
40B74Mark OoijevaarNED Nederland Appel Beton6
41B73Robert PostNED NederlandGjaltema6
42B49Luis VeenNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS6
43B89Erik ValentNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS6
44B68Charly LandmanNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS5
45B75Gerwin Smit  NED Nederland5
46B35Mike van den BergNED NederlandFree-Wheel5
47B54Wim BosNED NederlandBerghtec3
48B85Patrick ReindersNED Nederland3
49B41Jos DohleNED Nederlandikspeelook3
50B71Antwan TolhoekNED Nederland cijsouwoostburg.nl1
51B17Camiel van EisNED Nederland MSP-ICT.nl1
52B97Tossa HeesenNED NederlandMeestersport1
53B50Stef ZwitserNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B06Sjaak SchipperNED Nederland Wadro265,3
2B44Mats StoltenborgNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl195,2
3B24Ruurd DijkstraNijeholtwoldeNED Nederland DHW Power-play189
4B37Niels Mesu  NED Nederland Adviesburo Harry de Wolff167,3
5B34Sjoerd den HertogGoudaNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff140
6B26Kevin RegelinkNED Nederland Romex Restate138
7B32Leander van der Geest NED Nederland Groenehartsport.nl120
8B84Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Schaatsteamhaarlem.nl100
9B51Thijs SmetsNED NederlandGoudse.nl/Smartcap92,1
10B20Tom SchuitNED Nederland Appel Beton79
11B87Hans van den EeckhoutNED Nederland Goesting/BTB Riedas78
12B30Roy MulderNED Nederland Appel Beton73
13B42Pim BorgholsNED NederlandAannemingsbedrijf Kortekaas55
14B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Romex Restate55
15B78Lucas BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl53
16B45Wim DillenNED Nederland Van Werven45
17B27Ruben WieberdinkNED Nederland Paul van Vilsteren De adviseur installateur44
18B83Max van BoxelNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS33
19B11Meindert BoumaNED NederlandSteenbergen Fietsen31
20B88Arnt JalvinghNED Nederland26
21B35Mike van den BergNED NederlandFree-Wheel23
22B71Antwan TolhoekNED Nederland cijsouwoostburg.nl17
23B63Robin SnoekNED Nederland Goesting/BTB Riedas12
24B67Barry de VriesNED Nederland11
25B13Koen KlinkhamerNED Nederland Appel Beton8
26B55Frank BisschopNED Nederland Groenehartsport.nl7
27B16Tijs van der SteenNED NederlandMijnten schaats- en skeelersport6
28B73Robert PostNED NederlandGjaltema6
29B39Jorrit van de Kant NED NederlandSkatelife.nl/Phinny bikes4
30B23Twan ZwartjensNED NederlandFree-Wheel3
31B10Brian GoldmanNED Nederland Groenehartsport.nl1
32B97Tossa HeesenNED NederlandMeestersport1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Adviesburo Harry de Wolff764
2 Romex Restate712
3 Schaatsteamhaarlem.nl519
4Goudse.nl/Smartcap446
5 MSP-ICT.nl445
6 Paul van Vilsteren De adviseur installateur343
7 Wadro326
8 Groenehartsport.nl302
9 Educate 2294
10DHW-Power-play294
11Gjaltema267
12 Appel Beton263
13 Goesting/BTB Riedas256
14Free-Wheel189
15 Haijma189
16 cijsouwoostburg.nl189
17SKITS Talent Team141
18Sport2000/Stehmann140
19Aannemingsbedrijf Kortekaas81
20Berghtec78
21ikspeelook74
22HWI Techniek B.V.31
23 ACE Pharmaceuticals6
24Mijnten Schaats- en Skeelersport4
25 Habovo BWaste0
26 Payroll Group0
27 SOS Kinderdorpen0
28 Haven van Amsterdam/SKITS0
29 JB Besturingstechniek0
30 Husqvarna-Gardena0
31 Van Werven0
32 Schaatscentrum De Uithof0
33 Interfarms0
34VDH Tegels & Sanitair0
35BAM-Univé0
36MenM-Iceskate0
37Van Norel bouwgroep0
38 Jinstal-Radson0
39Equipe Renault Eco²0