40e Jaap Eden Trofee (KPN Marathon Cup 9)

Amsterdam, 10 december 2011

Top Divisie
Dames
Eerste Divisie

60 ronden
0:34:19uur (gem. 34,3sec) 42,0km/h

Wedstrijdverslag:
Joost Juffermans en Foske Tamar van der Wal winnen op jarige Jaap Edenbaan

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Okkinga Communicatie20,1
2D104Irene SchoutenNED Nederlandlangebaan, Team Liga18
3D53Kimberly MuusseNED Nederland Hoolwerf Heiwerken16
4D85Heleen van VlietNED Nederland Artecef BV15
5D41Maria SterkNED Nederland Hoolwerf Heiwerken14
6D98Francisca GroenNED Nederland CENNED13
7D96Paula MolNED Nederland Hoolwerf Heiwerken12
8D82Cindy VergeerNED Nederland Intersport Jan Bols11
9D84Lillian van HaasterNED Nederland Team Make a Wish10
10D10Jolanda LangelandNED Nederland Team Telstar Megastores9
11D03Linda BouwensNED Nederland Team De Boer RVS/Melbo International8
12D70Yanna van TolNED Nederland Team Mutasport7
13D08Hilde GoovaertsBEL België Stouwdamsport6
14D15Michelle BuskermolenNED Nederland EDSO BUROJAN.nl5
15D99Marije van MarleNED Nederland Beteropenhaardhout.nl4
16D34Ria WestenbroekNED Nederland Haicobouma.nl3
17D79Sandra 't HartNED Nederland Team De Boer RVS/Melbo International2
18D92Jane RavesteinNED Nederland Okkinga Communicatie1
19D38Lisa van der GeestNED Nederland Groenehartsport.nl
20D97Rixt MeijerNED Nederland MKBasics.nl
21D05Daniëlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Make a Wish
22D09Nelleke EnsingNED Nederland Team Schaopwas
23D11Sharon HendriksNED Nederland Heijkoop & Partners
24D20Aggie WalsmaNED Nederland Intersport Jan Bols
25D50Astrid de GraafNED Nederland ACE Pharmaceuticals
26D30Leonie LubbingeNED Nederland Haicobouma.nl
27D35Maartje ZwaanNED Nederland Team Mutasport
28D44Yvonne SpigtNED Nederland Beteropenhaardhout.nl
29D51Astrid SchuitemaNED Nederland Egberts-Borger
30D40Femke RoemerNED Nederland Finisher Wandafwerking
31D66Margo van de MerweNED Nederland Hoolwerf Heiwerken
32D94Kimberly van den BergNED Nederland Heijkoop & Partners
33D22Irene LakoNED Nederland Tijdhof persmatrijzen/Free-Wheel
34D64Harriëtte Keuning-KnolNED Nederland Lasaulec
35D39Marianne van LeeuwenNED Nederland ACE Pharmaceuticals
36D23Anneke PetersNED Nederland KOGA Schaatsteam
37D48Jessica MerkensNED Nederland Groenehartsport.nl
38D29Maud WijtkampNED Nederland EDSO BUROJAN.nl
39D01Birgit WitteNED Nederland Team Make a Wish
40D24Erna Last-Kijk in de VegteNED Nederland MKBasics.nl
41D33Simone OudNED Nederland Finisher Wandafwerking
42D80Willemiek KamperNED Nederland ACE Pharmaceuticals
43D31Marlies ter BekkeNED Nederland KOGA Schaatsteam
44D47Anniek ter HaarNED Nederland Team Telstar Megastores
45D71Vanessa StoelwinderNED Nederland Egberts-Borger
46D07Suzanne MulderNED Nederland Finisher Wandafwerking
47D83Maaike Timmerman-VosNED Nederland Team Timpaan
48D21Mireille ReitsmaNED Nederland MKBasics.nl
49D19Wieteke CramerNED Nederland MKBasics.nl
50D46Bauke HaarlinkNED Nederland Team Timpaan

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D104Irene SchoutenNED Nederlandlangebaan, Team Liga20,1
2D15Michelle BuskermolenNED Nederland EDSO BUROJAN.nl18
3D99Marije van MarleNED Nederland Beteropenhaardhout.nl16
4D34Ria WestenbroekNED Nederland Haicobouma.nl15
5D92Jane RavesteinNED Nederland Okkinga Communicatie14
6D38Lisa van der GeestNED Nederland Groenehartsport.nl13
7D11Sharon HendriksNED Nederland Heijkoop & Partners12
8D35Maartje ZwaanNED Nederland Team Mutasport11
9D66Margo van de MerweNED Nederland Hoolwerf Heiwerken10
10D23Anneke PetersNED Nederland KOGA Schaatsteam9
11D48Jessica MerkensNED Nederland Groenehartsport.nl8
12D29Maud WijtkampNED Nederland EDSO BUROJAN.nl7
13D33Simone OudNED Nederland Finisher Wandafwerking6
14D31Marlies ter BekkeNED Nederland KOGA Schaatsteam5

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D76Mariska HuismanNED Nederland Beteropenhaardhout.nl207,2
2D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Okkinga Communicatie185,6
3D18Lisanne SoemantaNED Nederland Beteropenhaardhout.nl148
4D41Maria SterkNED Nederland Hoolwerf Heiwerken132
5D66Margo van de MerweNED Nederland Hoolwerf Heiwerken90
6D13Carla ZielmanNED Nederland CENNED86
7D49Andrea SikkemaNED Nederland Intersport Jan Bols84
8D53Kimberly MuusseNED Nederland Hoolwerf Heiwerken80
9D98Francisca GroenNED Nederland CENNED79
10D82Cindy VergeerNED Nederland Intersport Jan Bols79
11D10Jolanda LangelandNED Nederland Team Telstar Megastores66
12D21Mireille ReitsmaNED Nederland MKBasics.nl63,1
13D12Bianca RoosenboomNED Nederland Steigerplank.com63
14D19Wieteke CramerNED Nederland MKBasics.nl58
15D79Sandra 't HartNED Nederland Team De Boer RVS/Melbo International57
16D38Lisa van der GeestNED Nederland Groenehartsport.nl47
17D05Daniëlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Make a Wish45
18D97Rixt MeijerNED Nederland MKBasics.nl44
19D52Marieke van HoekNED Nederland Team Mutasport36
20D47Anniek ter HaarNED Nederland Team Telstar Megastores35
21D87Elma de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam35
22D104Irene SchoutenNED Nederlandlangebaan, Team Liga33
23D24Erna Last-Kijk in de VegteNED Nederland MKBasics.nl30
24D85Heleen van VlietNED Nederland Artecef BV29
25D03Linda BouwensNED Nederland Team De Boer RVS/Melbo International28
26D96Paula MolNED Nederland Hoolwerf Heiwerken24
27D14Nele ArméeBEL België Steigerplank.com24
28D17Nadine SeidenglanzGER Duitsland Team Telstar Megastores23
29D81Jolanda SpruitNED Nederland Team Make a Wish22
30D84Lillian van HaasterNED Nederland Team Make a Wish21
31D99Marije van MarleNED Nederland Beteropenhaardhout.nl20
32D44Yvonne SpigtNED Nederland Beteropenhaardhout.nl10
33D70Yanna van TolNED Nederland Team Mutasport7
34D15Michelle BuskermolenNED Nederland EDSO BUROJAN.nl7
35Anna Rokita AUT Oostenrijk7
36D08Hilde GoovaertsBEL België Stouwdamsport6
37D88Manon KammingaHaulerwijkNED Nederland Steigerplank.com6
38D34Ria WestenbroekNED Nederland Haicobouma.nl3
39D83Maaike Timmerman-VosNED Nederland Team Timpaan3
40D92Jane RavesteinNED Nederland Okkinga Communicatie1
41D75Lisanne BuurmanNED Nederland Team Mutasport1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D66Margo van de MerweNED Nederland Hoolwerf Heiwerken168,2
2D38Lisa van der GeestNED Nederland Groenehartsport.nl157,1
3D99Marije van MarleNED Nederland Beteropenhaardhout.nl123
4D35Maartje ZwaanNED Nederland Team Mutasport115
5D12Bianca RoosenboomNED Nederland Steigerplank.com114,4
6D15Michelle BuskermolenNED Nederland EDSO BUROJAN.nl96
7D11Sharon HendriksNED Nederland Heijkoop & Partners96
8D92Jane RavesteinNED Nederland Okkinga Communicatie88
9D34Ria WestenbroekNED Nederland Haicobouma.nl72
10D48Jessica MerkensNED Nederland Groenehartsport.nl47
11D63Emma EngbersNED Nederland Groenehartsport.nl47
12D23Anneke PetersNED Nederland KOGA Schaatsteam46
13D104Irene SchoutenNED Nederlandlangebaan, Team Liga41,2
14D43Zoey van den BoschNED Nederland Groenehartsport.nl34
15D75Lisanne BuurmanNED Nederland Team Mutasport18
16D33Simone OudNED Nederland Finisher Wandafwerking17
17D88Manon KammingaHaulerwijkNED Nederland Steigerplank.com16
18D29Maud WijtkampNED Nederland EDSO BUROJAN.nl13
19D31Marlies ter BekkeNED Nederland KOGA Schaatsteam9
20D04Corina StrikwerdaNED Nederland Team Timpaan5

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Hoolwerf Heiwerken879
2Beter Open Haard Hout673
3 MKBasics.nl598
4 Intersport Jan Bols571
5 CENNED465
6 Okkinga Communicatie460
7Mutasport425
8Telstar Megastores399
9Make a Wish362
10De Boer RVS/Melbo International353
11 Steigerplank.com309
12 Groenehartsport.nl265
13 Artecef BV165
14BAM-Univé156
15 Heijkoop & Partners150
16EdsoBuroJan.nl119
17 ACE Pharmaceuticals117
18Timpaan115
19 Stouwdamsport104
20 HaicoBouma.nl104
21 Finisher Wandafwerking84
22Team Langebaan75
23 Tijdhof persmatrijzen/Free-Wheel63
24KOGA50
25 Egberts-Borger43
26Team Buitenland42
27Schaopwas19
28 Lasaulec9