40e Jaap Eden Trofee (KPN Marathon Cup 9)

Amsterdam, 10 december 2011

Top Divisie
Dames Eerste Divisie

125 ronden
1:06:37uur (gem. 32,0sec) 45,0km/h

Wedstrijdverslag:
Joost Juffermans en Foske Tamar van der Wal winnen op jarige Jaap Edenbaan

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof125,1
2A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play123
3A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste121
4A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group120
5A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven119
6A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen118
7A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco2117
8A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena116
9A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson115
10A93Peter van de PolNED Nederland Wadro114
11A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen8
12A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play7
13A24Sjoerd HuismanNED Nederland SOS Kinderdorpen6
14A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek5
15A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven4
16A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof3
17A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms2
18A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group1
19A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek
20A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson
21A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste
22A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena
23A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste
24A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
25A74Roelof KoopsNED Nederland Interfarms
26A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson
27A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco2
28A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group
29A16Yoeri LissenbergNED Nederland Husqvarna-Gardena
30A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play
31A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek
32A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen
33A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven
34A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
35A84Pieter OvermarsNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
36A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group
37A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven
38A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro
39A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
40A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson
41A82Stan van den BergNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS
42A43Ruud AertsNED Nederland Wadro
43A68Bram BruschkeNED Nederland Habovo BWaste
44A90Durk FabriekNED Nederland DHW Power-play
45A21Pieter-Jorn GemserNED Nederland JB Besturingstechniek
46A12Pieter-Jan van EckNED Nederland Wadro

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play20,1
2A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek18
3A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek16
4A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson15
5A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste14
6A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS13
7A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group12
8A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven11
9A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven10

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play216
2A08Rob HaddersNED Nederland SOS Kinderdorpen208
3A11Ralf ZwitserNED Nederland Wadro160
4A05Ingmar BergaNED Nederland Van Werven135
5A37Geert PlenderNED Nederland Van Werven119
6A09Joost JuffermansNED Nederland Schaatscentrum De Uithof106,1
7A15Arjan StroetingaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam99,4
8A13Jorrit BergsmaNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam98,2
9A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Husqvarna-Gardena86
10A19Karlo TimmermanNED Nederland SOS Kinderdorpen86
11A62Jouke HoogeveenNED Nederland DHW Power-play83
12A03Douwe de VriesNED Nederland SOS Kinderdorpen57
13A18Peter NautaNED Nederland Jinstal-Radson56
14A89Rick SmitNED Nederland Equipe Renault Eco255
15A27Christijn GroeneveldNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam54
16A69Frank VreugdenhilNED Nederland SOS Kinderdorpen52,1
17A61Sander KingmaNED Nederland Interfarms51
18A34Jan van LoonNED Nederland Jinstal-Radson48
19A04Sandor StuutNED Nederland Schaatscentrum De Uithof45
20A01Bob de VriesNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam44,1
21A07Bart HakkenbergNED Nederland Payroll Group35
22A24Sjoerd HuismanNED Nederland SOS Kinderdorpen32
23A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste27
24A23Klaas de WeerdNED Nederland Husqvarna-Gardena26
25A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS24
26A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven24
27A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco224
28A31Robert van DalenAndelNED Nederland Habovo BWaste21
29A26Willem HutNED Nederland BAM-Univé Schaatsteam20
30A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek19
31A28Lars HoogenboomNED Nederland Payroll Group18
32A99Nick UithovenNED Nederland Habovo BWaste15
33A93Peter van de PolNED Nederland Wadro14
34A10Gerard NijghNED Nederland Payroll Group14
35A48Joost VinkNED Nederland Payroll Group13
36A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson12
37A43Ruud AertsNED Nederland Wadro12
38A65Mart BrugginkBorneNED Nederland DHW Power-play11
39A40Bert van BurenNED Nederland Schaatscentrum De Uithof10
40A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group7
41A29Douwe BiermaNED Nederland Jinstal-Radson7
42A85Kevin FlorisNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS7
43A95Rob BusserNED Nederland Equipe Renault Eco26
44A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven6
45A58René RuitenbergNED Nederland Van Werven5
46A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play4
47A49Elwin HulsinkNED Nederland Interfarms3
48A42Jaap SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof3
49A90Durk FabriekNED Nederland DHW Power-play3
50A30Ruud BorstNED Nederland Interfarms3
51A96Jochem UithovenNED Nederland Wadro3
52A36Martijn van EsNED Nederland Wadro3
53A66Jens ZwitserNED Nederland Husqvarna-Gardena2
54A25Wierd OsingaNED Nederland JB Besturingstechniek1
55A55Thijs SmitNED Nederland Schaatscentrum De Uithof1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A88Crispijn AriënsNED Nederland DHW Power-play289,7
2A94Erwin MesuNED Nederland Habovo BWaste140
3A86Johan HendriksNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS113
4A22Johan KnolNED Nederland JB Besturingstechniek94
5A92Gary HekmanNED Nederland Van Werven92,1
6A54Ronald KruijerNED Nederland JB Besturingstechniek91
7A38Simon SchoutenNED Nederland Van Werven88
8A47Frederik NautaNED Nederland Jinstal-Radson85
9A14Marcel van HamNED Nederland Payroll Group77
10A91Bart de VriesHauleNED Nederland DHW Power-play40
11A85Kevin FlorisNED Nederland Haven van Amsterdam/SKITS38
12A50Koen VerweijNED Nederland Equipe Renault Eco236,1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 SOS Kinderdorpen761
2 Van Werven749
3DHW-Power-play652
4BAM-Univé588
5 Payroll Group581
6 Schaatscentrum De Uithof536
7 Jinstal-Radson532
8 Husqvarna-Gardena491
9 Habovo BWaste484
10Equipe Renault Eco²431
11 Interfarms413
12 JB Besturingstechniek367
13 Wadro358
14 Haven van Amsterdam/SKITS221