Schaatspeloton.nl - Nieuws

Juli

20: Marino laat Björn Stoltenborg en Jerrie Suyker debuteren bij Beloften
18: Marathonschaatsseizoen begint en eindigt in Amsterdam, vijftien cupwedstrijden
17: Skate4AIR maakt ploegen rond met komst Valent en Broos
11: Schaatsteam Bouwselect compleet na komst Mart Bruggink
05: Runn-organisator teleurgesteld, trots en met blik vooruit na verlies Grand Prixwedstrijden
05: Kalender KPN Grand Prix rond met drie wedstrijden in Luleå
01: Port of Amsterdam verlengt sponsorcontract, legt Sjaak Schipper vast

Juni

30: Daniel Niero, Bart Mol en Jorjan Jorritsma naar AB Vakwerk dat opleidingsploeg begint
29: Mass-startwinst Arjan Stroetinga, Irene Schouten en Sven Kramer op zomerijs

Mei

31: Bewustwinkelen.nl/Teklab/Freewheel haalt Esther Kiel
31: Ploegen ZiuZ/Uplus rond na komst Sharon Hendriks, Elsemieke van Maaren en Nynke Pellikaan
22: Statistici Gracenote voorspellen Olympisch mass-startgoud voor Lee en Schouten
15: Belofte Joerec Cijsouw naar Forte Sportswear
15: Mostert vervangt stoppende De Bruijn bij Nedflex/Vakantieplaya.nl
11: Nieuwe Bouwselect-ploeg kaapt Jillert Anema's rechterhand Bertjan van der Veen weg
05: Schaatsbond moet enkele gesettelde dames teleurstellen ten behoeve van doorstroom
05: Janneke Ensing samen met Daniëlle Bekkering bij nieuw Team 17/18
04: KNSB maakt gepromoveerde en gedegradeerde Beloften bekend
04: Kars Jansman verder bij Bouw & Techniek

April

30: Francesca Lollobrigida volgend seizoen bij Lasaulec
28: Chiel Smit vervangt wereldreiziger Max van Boxel bij Adviesburo Harry de Wolff
28: Neo-Seniorenkampioen Niels Overvoorde naar Port of Amsterdam/SKITS
24: KNSB niet eens met vrijspraak Van Beek en gaat in hoger beroep
24: Na veertien maanden vrijspraak voor Thom van Beek
23: Van Benthem vijfde rijdster Palet, opleidingsploeg blijft bijeen
21: Distil laat Rixt Meijer terugkeren in marathonpeloton
05: Elfstedenwinnaar 1947 Jan W. van der Hoorn overleden
04: Team Stehmann versterkt zich met Jesse Vriend

Maart

27: Liesbeth Milatz en Annemarie Vriend naar Forte Development Team
26: Schildermans en September winnen Belgische marathontitels, winst NISA Marathon voor Mitchell en Cooper
25: Eindwinst Oomssport Cup voor Thomas de Mooy en Eva Riemersma-van Rheenen
24: AB Vakwerk compleet met komst Willem Hoolwerf jr.
24: Pim Cazemier en Ronald Kruijer naar De Haan Westerhoff
20: Overleden Jeen Wester aan wieg natuurijsklassieker Eernewoude, maar dat bracht hem een schorsing
13: ACE en Artecef hebben ploegen voor volgend seizoen rond
12: Niels Immerzeel en Janneke Elzinga winnen marathontitels bij de studenten
12: Koreanen Seung-Hoon Lee en Bo-Reum Kim eindwinnaars ISU World Cup
09: Anne Leltz als vijfde rijdster naar Sportvrouw.com-Monalyse
09: Eindwinst Baancompetitie Amsterdam voor Ivar Immerzeel en Sybille Mulder
08: Gerben Gerbrandij en Tanja Krikke winnen Friese marathontitels
07: Bart Vreugdenhil en Imke Hermans Kampioenen van Haarlem
07: Arn Botman en Paula Konijn eindwinnaars Baancompetitie Hoorn
06: Eindwinnaars Extercatte en Groenewoud ronden Noord-Oost Competitie af met winst
06: Simon Borsen en Ilona Grandia winnen Kampioenschap van Utrecht
06: Eindwinst Regiocompetitie Zuid voor Streefkerk en Teuling na gedevalueerde finale
06: Jade van der Molen keert terug bij Palet Schilderwerken
04: Simon Schouten met vijfde dagzege naar eindwinst KPN Marathon Cup
04: Irene Schouten en Elma de Vries juichen na KPN Marathon Cup Finale
04: Eindwinnaar Kevin Hoekstra sluit in Amsterdam KPN Marathon Cup af in stijl
04: Eindwinst Regiotop voor Maya de Jong, Sterre Jonker wint finale
04: Simon Schouten en Iris van der Stelt vaakst de beste van klassementskandidaten
04: Stoppende Johan Hendriks "Veel studenten gaan in bestuur studentenvereniging, wij begonnen een schaatsploeg"
03: Lange wachter De Vries bij eindwinst Cup tussen Portengen en Keulen-Deelstra
02: Debuterende Floor Besteman vervangt Liesbeth Milatz bij BlueDune/RekenService
01: Team Leontienhuis ongewijzigd door

Februari

28: Baancompetitie Haarlem prooi voor Björn Stoltenborg en Anouk van der Kieft
28: Chris Huizinga naar LottoNL-Jumbo
28: Leander van der Geest doet stap terug naar Beloften
28: Kevin van der Horst en Corina Dijkstra winnen Baancompetitie Heerenveen
27: Simon Schouten en Niels Mesu met punt extra naar cupfinale na herstelde rekenfout
27: Anne Tauber kiest voor iM FARMING
26: Van den Eeckhout en Van Pierre stellen eindzege 6-Banentoernooi veilig
26: Pelotonsoudste Marianne van Leeuwen gaat stoppen
26: Eenkhoorn en Wannink eindwinnaars Leisure World Regio Oostcompetitie
26: Finalewinst Simon Schouten, Frank Vreugdenhil eindwinnaar KPN Grand Prix
26: Dubbelslag voor Iris van der Stelt in KPN Grand Prix Finale
26: Tako en Roos Tabak eindwinnaars van Baancompetitie Alkmaar
25: Winst in Kuopio voor Jarkko Koponen en Kirsi Kopijärvi
25: Rick Smit snelste in massale aankomst op het Runnmeer
25: Carla Ketellapper-Zielman ook op Runnmeer goed voor winst
25: Maikel Stam en Lieke Splinter winnen voorlaatste etappe Regiocompetitie Zuid
22: Afwezige Kevin Hoekstra eindwinnaar Oosterhavenbokaal
22: Dameswinst Luleå na fotofinish naar Carla Ketellapper-Zielman
22: Simon Schouten pakt winst op Botnische Golf
20: Schaatsteam Gelderland vervangt na 16 jaar Van den Hoogen
19: Viktor Toonen eindwinnaar van Mijnten Marathoncompetitie
19: Tien overwinningen in een seizoen bijzonder maar niet ongebruikelijk
19: Frederik Nylén en Eva Lagrange winnen Vikingarännet
18: Damesploeg Egbert Egberts/PTH Groep stopt
18: KPN Marathon Cup na dubbelslag Simon Schouten naar thrillerontknoping
18: Francesca Lollobrigida houdt ook bij terugkeer zegereeks in stand
18: Thomas Geerdinck pakt winst in laatste doorstroomwedstrijd
18: Winst voor Wabe de Rooij en Janet Beers bij voorlaatste wedstrijd 6-Banentoernooi
18: Roza Blokker komt naar Lasaulec, Corina Strikwerda en Floortje Mackaij verlengen
18: Ribbreuk betekent einde seizoen voor Alternatieve Elfstedenwinnaar Ariëns
17: Jan van Loon gaat stoppen
16: Ook Robert Post, Bart de Vries en Remco Schouten verlengen bij Bouw & Techniek
15: Transferoverzicht marathonschaatsen 2017
15: Port of Amsterdam laat Niels Immerzeel en Mark van der Harst debuteren in Topdivisie
14: Nicky van Leeuwen vervangt stoppende Imke Hermans bij Mastermind
13: MKBasics.nl door met Van der Geest, Van der Stelt en Bosma
12: Groenewoud blijft winnen in Noord-Oost Competitie, Britse Cooper grijpt net naast podium
12: Joey Mantia en Bo-Reum Kim Wereldkampioen mass-start
11: Arjan Stroetinga wint in Den Haag weer eens
11: Margo van de Merwe pakt na fotofinish allereerste overwinning
11: Damesmarathonschaatsen is jarig: 45 jaar, 875e wedstrijd
11: Joeri Klous soleert in Den Haag naar tweede Beloftezege
11: NK bij Junioren B prooi voor Wabe de Rooij en Anna van den Bos
11: Bart Hoolwerf en Marijke Groenewoud snellen naar Junioren A-titels
11: Pupillentitels voor Thijmen Paardekooper, Meike Veen, Sijmen Egberts en Pien Smit
11: Ivo de la Porte en Bente Kerkhoff winnen NK Junioren C
11: Jeugd-NK vaak een etalage voor toekomstige marathonkampioenen
10: Rick Smit en Sam Boon verlengen voor 2 jaar bij AB Vakwerk
10: Arnold Gaasenbeek, Karen Teuling, Rene van der Meulen en Albert Bakker winnen Open NK Masters
10: Zaterdag ook livestream voor Beloften en Jeugd-NK
09: Carla Ketellapper-Zielman kondigt afscheid aan
08: Junioren en Pupillen rijden Jeugd-NK over langere afstand dan voorheen
07: Prijs voor Tonny van Vliet en Arjan Elferink bij generale voor Open NK
07: Ook tweede Flevobokaal C-rijders prooi voor Jochem Uithoven
07: CENNED gaat door, houdt ploeg bijeen
06: Sjors Handgraaf en Sara van Vliet winnen Rotterdamse 6-Banenmarathon
04: Okay haalt Sjoerd den Hertog als vervanger Frank Vreugdenhil
04: Mats Stoltenborg blijft Bouw & Techniek trouw
03: Hoogeveen, Verkaaik en Mesu verlengen bij De Haan Westerhoff
03: AB Vakwerk haalt Frank Vreugdenhil binnen
03: Water op het Weissensee-ijs: Aart Koopmans Memorial afgelast
03: Francesca Lollobrigida volgend seizoen niet bij MKBasics.nl
03: Vikingarännet op 12 februari niet mogelijk, organisatie richt zich op 19 februari
02: Lisa van der Geest op drie na jongste Alternatieve Elfstedenwinnares
01: Lisa van der Geest wint Alternatieve Elfstedentocht na val Elma de Vries in slotmeters
01: Sterke Crispijn Ariëns soleert naar winst Alternatieve Elfstedentocht
01: Okay Fashion & Jeans ongewijzigd door

Januari

31: Start Alternatieve Elfstedentocht vervroegd naar 7:30 uur
31: Wedstrijdpeloton in Alternatieve Elfstedentocht tot aan Dolomitenblick
31: Gary Hekman twee jaar langer bij AB Vakwerk
30: Okay en Palet winnen ploegenachtervolging Weissensee
29: Oostenrijks volkslied klinkt voor kampioenen Hans Unterberger en Anne Lena Müller
29: Open Oostenrijkse Kampioenschap voor Bart Hoolwerf en Carla Ketellapper-Zielman
28: Ingmar Berga verschalkt sprinters en wint Open NK
28: Ineke Dedden is medevluchtsters de baas en wint Open NK
27: Al tienmaal eremetaal voor Daniëlle Bekkering bij Open NK
27: Open NK marathonschaatsen over parcours van tien kilometer
27: Palet Schilderwerken langer sponsor, De Vries, Dedden en Vormeer verlengen
27: Lasaulec beëindigt sponsoring herenteam
21: Niels Mesu sprint in Groningen naar tweede kunstijszege
21: Irene Schouten in Groningen Lisa van der Geest wel weer de baas
21: Joeri Klous beloont vechtlust met overwinning in Groningen
21: Groningse Regiotopwinst voor Arianna Pruisscher
21: Weer livestream vanuit Groningen dankzij crowdfunding
19: Projectgroep Marathonschaatsen opent crowdfundingactie voor onder andere livestream
18: IJs niet goed genoeg in Haaksbergen, geen tweede marathon op natuurijs
18: Eerste marathon op natuurijs in Noordlaren prooi voor Simon Schouten
18: Lisa van der Geest winnares eerste marathon op natuurijs
17: NOS.nl en regionale omroepen zenden natuurijsmarathon Noordlaren live uit
17: Gerard Nijgh wint Flevobokaal voor Beloften
17: Gratis toegang voor kinderen bij eerste marathon op natuurijs
17: Woensdagochtend eerste marathon op natuurijs in Noordlaren
16: Yves Vergeer en Anneleen Zijl pakken winst in 6-Banentoernooi
16: Achtste wedstrijd Noord-Oost Competitie prooi voor Mike Dogterom en Marijke Groenewoud
16: Zuidelijke regiorijders naderen na dubbel weekend slot competitie
16: Mocht de vorst het toestaan zijn 21 Beloften en 15 Regiotopdames welkom bij eerste marathon op natuurijs
14: Simon Schouten blijft Niels Mesu in Alkmaarse millimetersprint net voor
14: Francesca Lollobrigida ook in Alkmaar te snel voor Irene Schouten
14: Ruud Slagter pakt in Alkmaar eerste zege, Oranje voor Kevin Hoekstra
14: In Alkmaar begon ook voor buitenlandse marathonschaatsers de victorie
13: Van der Geest pas vierde marathonschaatser die op verjaardag wint
13: Evert Hoolwerf als overwinnaar uit Rotterdamse veldslag
13: Jarige Lisa van der Geest valt lang aan, maar wint in massasprint
13: Niels Overvoorde soleert naar Beloftenwinst in Rotterdam
12: In Rotterdam livestream terug dankzij inspanning organisatiecomité
10: Daniëlle Bekkering sprint naar winst in Flevobokaal
09: Wout Schilder en Marijke Groenewoud pakken Noord-Oostwinst in Enschede
07: Eindhovense winst voor Hekman, Stoltenborg terug in het Oranje
07: Iris van der Stelt snelt naar winst in Eindhoven
07: Winst in doorstroomwedstrijd bij de Beloften voor Chiel Smit
07: Van Pierre beste aanvalster bij Regiotop in Eindhoven
07: Marathon in Eindhoven tweede doorstroomwedstrijd
07: KNSB durft het aan, KPN Marathon Cup Eindhoven gaat door
07: Gladheid: Om 12:00 uur besluit over doorgaan KPN Marathon Cup Eindhoven
05: MIA-ladies organiseren vrouwenclinic op de Weissensee
05: Geen livestream bij herstart KPN Marathon Cup, initiatiefnemers zoeken 30.000 euro
05: Nachtvorst: Noordlaren en Veenoord proberen, Haaksbergen ziet eerste natuurijsmarathon nog niet in beeld
05: 26 Regiodames plaatsen zich voor wedstrijden op de Weissensee
05: Amsterdamse 6-Banenwinst voor Hans van den Eeckhout en Malou Hiemstra
04: Landelijke Damesmarathon Flevonice dinsdag ook open voor Regiotopdames
02: Marathonpeloton reed bij NK snelste 150 ronden ooit
02: Ruim driekwart miljoen live tv-kijkers voor NK
01: Bob de Vries pakt zijn eerste Nederlands Kampioenschap
01: Irene Schouten prolongeert titel in gesmoord kampioenschap
01: Niels Overvoorde ziet aanvalslust beloond met Neo-Seniorentitel
01: Master Erben Wennemars pakt nu ook Nederlandse titel marathonschaatsen

December

31: Aftellen naar het NK: Wie speelt A-ware uit en kan Hekman sprinten om de titel?
30: Aftellen naar het NK: Wie kroont zich tot beste marathonschaatsster van Nederland?
30: Toch geen Neo-NK voor 'Canadees' Thom Keijzer
30: Mass-starttitels voor Gary Hekman en Irene Schouten
29: Vooruitkijken naar het NK: Topfavoriet of verrassing bij de Neo-Senioren?
29: Ivar Immerzeel en Tessa Snoek winnen in 6-Banentoernooi
28: Arjan Stroetinga kan bij NK medaillerecord Jan Maarten Heideman evenaren
28: Vooruitkijken naar het NK: Welke Master pakt het rood-wit-blauw?
24: Elwin Hulsink en Elske Lenis besten bij gezamenlijk Gelders en Overijssels kampioenschap
23: Nieuwe sleutelbeenbreuk laat Christiaan Hoekstra waarschijnlijk NK missen
23: Nekwervelbreuk en hersenschudding voor Jasper van Mierle na val Flevonice
23: Vier wisselrijdsters plaatsen zich voor NK marathonschaatsen
22: Beloften Bauerfeind en ACE scoren meeste startplekken voor NK Marathonschaatsen
21: Gary Hekman evenaart Sjoerd Huisman met vijfde overwinning op Flevonice
21: Gary Hekman soleert naar winst op nat Flevonice
21: Carla Ketellapper-Zielman sprint naar winst op Flevonice
20: Jochem Uithoven wint eerste Flevobokaal C-rijders
20: Caleb Hovey en Guylaine Larouche winnen meest in Lake Placid, Rebecca Simmons mannen de baas
19: Enschede dit jaar gastheer voor Nederlands Studentenkampioenschap marathonschaatsen
18: Visser, Groenewoud en Wennemars winnen in Noord-Oost Competitie
18: Mats Stoltenborg soleert naar dagwinst, eindzege Vierdaagse Niels Mesu
18: Eindwinnares Lollobrigida zet kroon op Vierdaagse en maakt kwartet vol
18: Remon Vos pakt finalewinst, eindzege Vierdaagse voor Bart Hoolwerf
17: Crispijn Ariëns medevluchters te snel af in Breda
17: Francesca Lollobrigida juicht niet eens meer om zege
17: Bart Hoolwerf pakt in Breda derde zege in Vierdaagse
16: Voor het eerst buitenlandse leider bij zowel mannen als vrouwen in het marathonschaatsen
16: Kurt van de Nes soleert naar winst in landelijke Masterwedstrijd
16: Bart Swings pakt met winst leiderspak Vierdaagse maar verdedigt het morgen niet
16: Lollobrigida en Van der Stelt op herhaling in KPN Vierdaagse
16: Bart Hoolwerf laat leiderspak stralen in Utrecht
16: Natuurijstopper Jan Roelof Kruithof vandaag 80 jaar
15: Gary Hekman grijpt winst bij terugkeer marathonmeerdaagse
15: Lollobrigida en Van der Stelt zorgen voor een-tweetje in Leeuwarden
15: Bart Hoolwerf wint eerste etappe KPN Vierdaagse
13: Bier en spruiten, succesvolle geschiedenis meerdaagsen in het marathonschaatsen
12: Jaap Smit en Denise van der Hulst winnen vijfde wedstrijd 6-Banentoernooi
11: Marijke Groenewoud neemt met vierde zege leiding Noord-Oost Competitie weer over
10: Ook KPN Vierdaagse krijgt opvallend leiderspak
10: Simon Schouten kan ook in Enschede zege opeisen
10: Janneke Ensing is in Enschede Elma de Vries nipt de baas
10: Kevin Hoekstra oppermachtig bij Beloften in massasprint
10: Mass-startwinst Joey Mantia en Bo-Reum Kim bij Heerenveense wereldbeker
10: Tweede zege voor Corina Dijkstra bij de Regiotopdames
09: KC Boutiette en Evert Hoolwerf winnen halve finales mass-start Heerenveen
07: Kevin Hoekstra en Foske Tamar van der Wal winnen Groningse titels
07: Marc Levesque en Guylaine Larouche winnen Marathons de Québec
07: Marathons zaterdag in Enschede toch over normale cupafstanden
06: Hans van Apeldoorn en Manouk van Emmerik winnen bij eerste Flevobokaal
04: Giovanini en Blondin winnen World Cup mass-start in Astana
04: Erwin Mesu en Karen Teuling winnen Zuidelijke titels

November

30: Flevobokaal dit jaar ook open voor andere categorieën
28: Christiaan Grigoleit en Stefan Wolffenbuttel winnen Waterman Trofee
27: Masterwinst voor Erben Wennemars in Noord-Oost Competitie
27: Robert Post toch gediskwalificeerd voor doorrij-actie
26: Simon Schouten brengt thuispubliek op de banken bij winst Sjoerd Huisman Bokaal
26: Francesca Lollobrigida wint weer bij terugkeer en prolongeert Sjoerd Huisman Bokaal
26: Danny Stam pakt eerste overwinning bij de Beloften
26: Anna van den Bos wint tweede wedstrijd Regiotop
26: Met Jan J. van der Hoorn (85) sterft laatste rijder Pact van Vrouwbuurstermolen
25: Aantrekkelijk prijzengeld voor leidersprijs bij Sjoerd Huisman Bokaal
23: Mark van der Harst en Birgit Witte winnen titelstrijd Noord-Holland/Utrecht
23: Andere Tijden Sport werkt aan aflevering over Elfstedentocht 1997
20: Na acht jaar voor de zesde keer een De Vries-dubbel
20: Bergsma en Kim winnen mass-start Nagano, Boutiette oudste medaillewinnaar World Cup
20: Van Heelsum verliest klassementsleiding Regiocompetitie Zuid door deelname doorstroommarathon
19: Bob de Vries wint in Haarlem, houdt thuisrijder Mats Stoltenborg van het Oranje
19: Haarlemse dubbelslag voor Elma de Vries in KPN Marathon Cup
19: Kars Jansman Beloftenwinnaar bij doorstroommarathon in Haarlem
19: Marathon Haarlem eerste doorstroommarathon: regiorijders bij Beloften, 20 Beloften in Topdivisie
19: Swings en Wenger winnen halve finales mass-start, finaleplaats voor alle marathonschaatsers
14: Regiorijders in Noord-Oost, West en Zuid kwamen dit weekend in actie
13: Christiaan Hoekstra en Tessa Witteman pakken Zuid-Hollandse marathontitels
13: Seung-Hoon Lee en Ivanie Blondin sprinten naar winst in eerste wereldbeker mass-start
12: Daniel Niero zorgt voor Italiaanse Beloftenwinst in Heerenveen
12: Gary Hekman breekt de ban in hectische marathon Heerenveen
12: Emotionele Irene Schouten wint eerste marathon in nieuwe Thialf
12: Arjan Stroetinga snelt naar finalewinst, eindzege Mass-startcompetitie voor Bart de Vries
12: Schaatst het peloton in het nieuwe Thialf Wereldrecords?
12: Irene Schouten wint finale Mass-startcompetitie en pakt eindzege
12: Peter Michael en Jorrit Bergsma winnen halve finales mass-start World Cup in Harbin
09: Wereldbeker berooft KPN Marathon Cup van klassementsleidster, vier klassementsheren naar Azië
07: Jury trekt de teugels aan, 13 gele kaarten in Tilburg
06: Wabe de Rooij en Floor Besteman winnen tweede wedstrijd 6-Banentoernooi
06: Drontse winst Pelle Hoek en Esmeralda Wannink in Oostcompetitie
05: Evert Hoolwerf wint in Tilburg, Arjan Stroetinga terug in het Oranje
05: Geen maat op Francesca Lollobrigida, Italiaanse zet stand op drie uit drie
05: Bart Hoolwerf snelt in massasprint naar winst bij Beloften in Tilburg
05: Corina Dijkstra sprint naar openingswinst bij Regiotopdames
05: Jochem Uithoven en Lieke Splinter winnen derde wedstrijd Regiocompetitie Zuid
04: Sven Kramer maakt debuut marathonschaatsen, treedt in voetsporen van vader Yep
02: Jaap Edenbaan langere tijd dicht; Amsterdamse marathonschaatsers zoeken heil elders
01: Regiotop: dames Noord-Oost Competitie steken 6-Banentoernooi licht de loef af

Oktober

31: Noord-Oost Competitie: Pepijn van der Vinne en Sterre Jonkers winnen in Deventer
30: Evert Hoolwerf en Irene Schouten winnen afsluitende Mass-start KNSB Cup
30: Tweede wedstrijd Regiocompetitie Zuid prooi voor Streefkerk en Teuling
29: Anemakamp verliest na 56 wedstrijd en 3 jaar en 312 dagen Oranje leiderspak
29: Niels Immerzeel wint bij de Beloften en rijdt ploeggenoot uit het Oranje
29: Jordy van Workum en Anna van den Bos beginnen 6-Banentoernooi met zege
29: Leeuwardse dubbelslag voor Crispijn Ariëns in KPN Marathon Cup
29: Francesca Lollobrigida sprint ook in Leeuwarden naar zege
29: Atje Keulen-Deelstra nog steeds recordwinnares op de 400-meterbaan
24: Openingswinst Noord-Oost Competitie voor Gijs Boer en Marijke Groenewoud
23: Bart Streefkerk en Lieke Splinter beginnen Regiocompetitie Zuid met winst
22: Mark van der Harst soleert naar openingswinst bij de Beloften
22: Jaap Eden Trofee prooi voor Arjan Stroetinga bij opening marathonseizoen
22: Francesca Lollobrigida begint seizoen met zege en is 30e winnares van de Jaap Eden Trofee
21: Topdivisierijders bij de Beloften rijden wedstrijd niet meer uit
21: KOGA oudste damesploeg, Naturalicious de benjamins van het peloton
21: Kunstijsklassieker Jaap Eden Trofee heeft zaterdag 45e editie, 30e start Dames
20: Chantal Hendriks verkast nog naar Uplus
20: AB Transport Group oudste ploeg Heren Topdivisiepeloton, Man & Mach het jongst
20: Guus Heijnen en Janneke Elzinga nieuwe columnisten Schaatspeloton.nl
19: Eerste KPN Marathon Cup zaterdag live via YouTube gestreamd
19: Pelotonoudste Marianne van Leeuwen vandaag 48 jaar, Daniëlle Bekkering begint aan 20e seizoen
18: Regiocompetitie Zuid begint zaterdag in Tilburg en kent dertien wedstrijden
18: KC Boutiette en Arjan Stroetinga de nestors in het Topdivisiepeloton
18: Marathonschaatsmanager.nl beloont nu ook succesvol ploegenspel
18: KOGA-dames van start met natuurijs als hoofddoel
17: Rijder Beloften gemiddeld 3 jaar en 4 maanden jonger dan Topdivisierijder
17: CENNED klaar voor het nieuwe seizoen, Maya de Jong wordt reserverijdster
16: Chris Huizinga jongste rijder in Heren Topdivisie
16: Gijs Boer en Esmeralda Wannink beginnen Leisure World Regio Oostcompetitie met winst
15: Ook Finse marathonschaatskalender weer bekend
14: Negen rijdsters landelijk damespeloton nog niet geboren tijdens laatste Elfstedentocht
13: KPN Marathon Cup 2 verplaatst naar Leeuwarden
13: Vakantieplaya/Nedflex gaat voor zwart met groen-blauwe strepen
13: Marathonschaatsers niet welkom tijdens KNSB Cup, KPN Marathon Cup 2 niet in Groningen
12: Chris Huizinga gaat marathonschaatsen voor AB Transport
12: Pro Sport NH neemt Beloftenteam Hulp voor Hulpverleners over; wordt TLB/Skateboulevard
12: Gelasta vloeren sponsort nieuwe damesploeg
11: Lasaulec laat rug blauwer kleuren
09: Heerenveen en Noord-Holland hofleverancier landelijke marathonschaatsers
08: Rood-groen Man & Mach wordt stuk witter
07: Leisure World Regio Oostcompetitie begint al 15 oktober
07: Nieuwe ploeg iM FARMING kiest voor grijs-groen pakontwerp
06: Forte Sportswear en T. Bouw Auto's nieuwe beennummersponsors Noord-Oost Competitie
06: Stehmann viert 20-jarig sponsorschap met retropak
05: Schaatsteam Bouw en Techniek kleurt Rood-Geel
05: AB Vakwerk Schaatsteam presenteert ploeg en nieuw overwegend groen pak
02: Bezoekers Schaatspeloton.nl meest geïnteresseerd in Iris van der Stelt
01: AB Transport maakt met Canadees Olivier Jean ploeg compleet

September

29: Flevobokaal Masters keert terug met opnieuw vijf wedstrijden
28: Gerben Jorritsma en Suzanne Schulting winnen Mass-start Leeuwarden
26: 12 Heren- en 26 Damesploegen aan de start in Top Divisie
25: 6-Banentoernooi doet 7 banen aan: start in Den Haag, finish in Utrecht
21: Noord-Oost Competitie terug naar tien wedstrijden na sluiting Assen
20: Skate4AIR verwelkomt Wolffenbuttel en Grigoleit, Borsen promoveert
18: Met Leander van der Geest heeft De Haan Westerhoff ploeg rond
18: AB Transport gaat voor kobaltblauw, pak A-ware houdt zelfde kleurstelling
16: Albert Bakker nieuwe voorzitter Marathon-GTC Groningen
16: Gewest Fryslân en Palet Schilderwerken starten Regioteam
15: AB Transport Group sponsor tweede ploeg Anema met Boutiette en Fernandez, Royal A-ware behouden voor hoofdmacht
12: Winter is Coming: Schaatspeloton.nl zoekt weer nieuwe columnisten
06: Opnieuw Mass-start Competitie over drie wedstrijden, KNSB laat ploegen teamlicentie aanvragen
02: SKITS brengt met Team Naturalicious tweede Dames- en Beloftenteam op het ijs

Augustus

29: Wedstrijdbaan Elfstedenhal wordt Atje Keulen-Deelstrabaan
01: Vijf Wereldbekers Mass-start, halve finales nieuw toegevoegd

Juli

28: Unox keert terug als beennummersponsor in het marathonschaatsen
27: Kverneland Group sponsor van nieuwe damesploeg iM FARMING
27: Casper de Gier vervangt stoppende Barry de Vries bij Forte
13: Okay strijdt komende winter in zwart pak met grijs-oranje legerprint
13: Vakantieplaya.nl nieuwe hoofdsponsor Nedflex/MeerMagazijn
11: Ard Alderts trainer Team Palet Schilderwerken
08: Volledige kalender bekend: peloton naar zeeijs in Zweeds Lapland
08: Cup begint en eindigt in Amsterdam, NK op Nieuwjaarsdag, Vierdaagse in december
06: Weissensee houdt voor kalender 2017 in hoofdlijnen vast aan zelfde volgorde
02: Durk Fabriek en Tom Jelte Slagter aan het vertrek in Tour de France