42e Jaap Eden Trofee (KPN Marathon Cup 1)

Amsterdam, 12 oktober 2013

Top Divisie Dames
Eerste Divisie

100 ronden
0:55:14uur (gem. 33,1sec) 43,5km/h

Wedstrijdverslag:
Hoolwerf sprint naar zege in Eerste Divisie, Oranje voor Schuit

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong25,1
2A60Sam BoonNED Nederland Team Primagaz/Telstar Sport
3B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl21
4B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting18
5B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek17
6B47Sjors SpaargarenNED Nederland BTB Riedas16
7B15Stan van den BergNED Nederland Team Hendriks15
8B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
9B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks13
10B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam12
11B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
12B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam10
13B49Luis VeenNED Nederland9
14B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten8
15B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton7
16B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam6
17B91Roy FrinkingNED Nederland5
18B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff4
19B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team3
20B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek2
21B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens1
22B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
23B41Jos DohleNED Nederlandik speel ook
24B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong
25B19Martijn de GrootNED Nederland ACE Team
26B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie
27B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting
28B06Gijsbert NieuwkoopNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
29B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
30B94Hugo HeijnenNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
31B11Nick RoetmanNED Nederland
32B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
33B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl
34B12Emiel de GrootNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
35B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam
36B13Koen KlinkhamerNED Nederland Team Appel Beton
37B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
38B23Twan ZwartjensNED Nederland Free-Wheel
39B08Auke van der GraafNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek
40B30Roy MulderNED Nederland Team Appel Beton
41B25Elwin HulsinkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
42B66Engbert de VegtNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek
43A14Marcel van HamNED Nederland Schaatscentrum De Uithof
44B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
45B36Richard BoefNED Nederland Maple/Mijnten
46B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl
47B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
48B78Lucas BisschopNED Nederland
49B04Jochem UytdehaageNED NederlandSkate4AIR
50B46Leon de GrootNED Nederland Maple/Mijnten
51B61Yoeri TakkenNED Nederland
52A10Kai ReusNED Nederland Team Angenent
53B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl
54B40Martin NederveenNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
55B80Niels ImmerzeelNED Nederland Mannen met goesting
56B82Sjaak de WolffNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
57B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
58B85Patrick ReindersNED Nederland Free-Wheel
59B60Richard LoumanNED Nederland Team Hendriks
60B52Thomas KrukNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
61B02Klaas van der WalNED NederlandHaijma
62B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra
63B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong25,1
2B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl21
3B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting18
4B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam17
5B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks16
6B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam15
7B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
8B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam13
9B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten12
10B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek11
11B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens10
12B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie9
13B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong8
14B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie7
15B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting6
16B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie5
17B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl4
18B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam3
19B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel2
20B23Twan ZwartjensNED Nederland Free-Wheel1
21B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie0
22B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl
23B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
24B78Lucas BisschopNED Nederland
25B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl
26B40Martin NederveenNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
27B80Niels ImmerzeelNED Nederland Mannen met goesting
28B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
29B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra
30B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton27
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong25,1
3B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl21
4B15Stan van den BergNED Nederland Team Hendriks20
5B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting18
6B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek17
7B47Sjors SpaargarenNED Nederland BTB Riedas17
8B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
9B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks13
10B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam12
11B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
12B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team11
13B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam10
14B49Luis VeenNED Nederland9
15B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten8
16B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam6
17B91Roy FrinkingNED Nederland5
18B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff4
19B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek2
20B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong2
21B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam2
22B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair2
23A10Kai ReusNED Nederland Team Angenent2
24B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong25,1
2B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl21
3B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting18
4B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam17
5B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks16
6B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam15
7B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
8B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam13
9B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten12
10B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek11
11B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens10
12B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong10
13B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie9
14B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie7
15B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting6
16B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie5
17B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam5
18B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl4
19B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel2
20B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair2
21B23Twan ZwartjensNED Nederland Free-Wheel1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Van Werven-Stouwdam 95
2 Team Hendriks 68
3Haven Amsterdam 65
4Team Romex 53
5 ACE Team 40
6 Groenehartsport.nl 39
7Breman Techniek 37
8 BTB Riedas 36
9 Team Appel Beton 35
10 Bert Franken ontwerp & realisatie30
11 Maple/Mijnten 28
12 Team Sport 2000 Stehmann 26
13 Marathon schaatsteam Overijssel 26
14 Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek 25
15 Adviesburo Harry de Wolff 24
16Tjellens 21
17ik speel ook 19
18 Breman Installatie 16
19 Sponsorkleding.nl 9
20 Free-Wheel 4
21 Team Primagaz/Telstar Sport 0
22 Schaatscentrum De Uithof 0
23 VDH Tegels & Sanitair 0
24Skate4AIR 0
25Haijma 0
26A-ware/Fonterra 0
27 CRV-Interfarms schaatsploeg 0
28GOED Schellingwoude 0
29 BAM-Univé Schaatsteam 0
30CijsouwOostburg.nl 0
31HD infratechniek bv 0
32Hoeke-Groen/W. de Graaff 0
33 Project 2018 0
34 Radson-Elco-Jinstal 0
35 Stouwdam Klaucke 0
36Team A-ware / Fonterra 0
37 Team Angenent 0
38 Team Haven Amsterdam 0
39 Team Payroll Group 0
40 Team Selecteq 0
41 Team Van Werven 0
42 TVM Schaatsploeg 0
43Marathonschaatsteam Brabant 0