IJsselcup Marathon (KPN Marathon Cup 3)

Deventer, 26 oktober 2013

Top Divisie Dames
Eerste Divisie

100 ronden
0:54:10uur (gem. 32,5sec) 44,3km/h

Wedstrijdverslag:
Getergde Hut toont zich te groot voor Eerste Divisie

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A26Willem HutNED Nederland Team van Werven2
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong130,1
3Maarten SwingsBEL België1
4B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl126
5B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie123
6B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl122
7B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting121
8B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam120
9B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton14
10B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl13
11B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek12
12B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting11
13B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team10
14Jorjan JorritsmaNED Nederland
15Wannes van PraetBEL België
16B47Sjors SpaargarenNED Nederland BTB Riedas9
17B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie8
18B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke7
19B74Mark OoijevaarNED Nederland Team Appel Beton6
20B17Camiel van EisNED Nederland ACE Team5
21B91Roy FrinkingNED Nederland4
22B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong3
23B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam2
24B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff1
25B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting
26B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
27B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam
28B49Luis VeenNED Nederland
29B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl
30B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens
31B04Jochem UytdehaageNED NederlandSkate4AIR
32B08Auke van der GraafNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek
33B13Koen KlinkhamerNED Nederland Team Appel Beton
34B14Christiaan van den BergNED Nederland ACE Team
35B66Engbert de VegtNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek
36B25Elwin HulsinkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
37B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair
38B78Lucas BisschopNED Nederland
39B30Roy MulderNED Nederland Team Appel Beton
40B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
41B82Sjaak de WolffNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
42B60Richard LoumanNED Nederland Team Hendriks
43Ferre SpruytBEL België
44B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl
45A25Teake Piet van der WerfNED Nederland Team Selecteq
46B93Joost KoelenNED Nederland Free-Wheel
47B15Stan van den BergNED Nederland Team Hendriks
48B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong130,1
2B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl126
3B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie123
4B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl122
5B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting121
6B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam120
7B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl14
8B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting13
9B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie12
10B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke11
11B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong10
12B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam9
13B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting8
14B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie7
15B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam6
16B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl5
17B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens4
18B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair3
19B78Lucas BisschopNED Nederland2
20B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel1
21B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl84,1
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong80,2
3B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton72
4B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting57
5B47Sjors SpaargarenNED Nederland BTB Riedas44
6B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek43
7B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team37
8B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam34
9B15Stan van den BergNED Nederland Team Hendriks28
10B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl26
11B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam24
12B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie23
13B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl22
14B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting21
15B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff18
16B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam17
17B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam15
18B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel13
19B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks13
20B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten11
21B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
22B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong10
23B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl10
24B74Mark OoijevaarNED Nederland Team Appel Beton9
25B91Roy FrinkingNED Nederland9
26B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam9
27B49Luis VeenNED Nederland9
28B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie8
29B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke7
30B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting7
31B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie6
32B17Camiel van EisNED Nederland ACE Team5
33B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff5
34B94Hugo HeijnenNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann5
35B04Jochem UytdehaageNED NederlandSkate4AIR3
36A10Kai ReusNED Nederland Team Angenent3
37B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair2
38B19Martijn de GrootNED Nederland ACE Team2
39B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek2
40B32Luc ter HaarNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff2
41B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl85,1
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong82,2
3B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting59
4B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam39
5B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam38
6B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl35
7B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong33
8B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie32
9B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting28
10B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl27
11B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam27
12B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam23
13B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten23
14B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting21
15B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl20
16B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie19
17B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff18
18B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie18
19B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke17
20B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks16
21B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens14
22B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
23B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie11
24B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek11
25B40Martin NederveenNED Nederland VDH Tegels & Sanitair8
26B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl7
27B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel6
28B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair5
29B78Lucas BisschopNED Nederland2
30B32Luc ter HaarNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff2
31B23Twan ZwartjensNED Nederland Free-Wheel1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Groenehartsport.nl 213
2 Mannen met Goesting 206
3 Van Werven-Stouwdam 191
4 ACE Team 182
5 Team Appel Beton 156
6Haven Amsterdam 147
7 Team De Jong 122
8 Bert Franken ontwerp & realisatie122
9Breman Techniek 103
10 BTB Riedas 102
11SKITS 99
12 Adviesburo Harry de Wolff 87
13 Marathon schaatsteam Overijssel 77
14 Sponsorkleding.nl 66
15 Team Sport 2000 Stehmann 66
16 Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek 59
17 Maple/Mijnten 51
18 Breman Installatie 44
19 Stouwdam Klaucke 41
20Tjellens 36
21 VDH Tegels & Sanitair 27
22ik speel ook 19
23Skate4AIR 14
24 Free-Wheel 9
25 Team Selecteq 0
26 Team Van Werven 0
27 Team Primagaz/Telstar Sport 0
28 Schaatscentrum De Uithof 0
29 Team Haven Amsterdam 0
30Team Langebaan 0
31 Team Snelle Jelle 0
32Haijma 0
33A-ware/Fonterra 0
34CijsouwOostburg.nl 0
35 BAM-Univé Schaatsteam 0
36 CRV-Interfarms schaatsploeg 0
37GOED Schellingwoude 0
38HD infratechniek bv 0
39Hoeke-Groen/W. de Graaff 0
40 Radson-Elco-Jinstal 0
41Team A-ware / Fonterra 0
42 Team Angenent 0
43 Team Payroll Group 0
44 TVM Schaatsploeg 0
45 Project 2018 0