Kloosterboer Marathon (KPN Marathon Cup 8)

Hoorn, 30 november 2013

Top Divisie Dames
Eerste Divisie

100 ronden
0:54:01uur (gem. 32,4sec) 44,4km/h

Wedstrijdverslag:
Hoornse Eerste Divisiewinst voor Niels Mesu

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A35Niels MesuNED Nederland Team A-ware/Fonterra1
2B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek130,1
3Maarten SwingsBEL België1
4B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam126
5B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke123
6B74Mark OoijevaarNED Nederland Team Appel Beton122
7B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl121
8B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff120
9B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks119
10B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl118
11B14Christiaan van den BergNED Nederland ACE Team117
12B66Engbert de VegtNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek116
13A10Kai ReusNED Nederland Team Angenent115
14B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting114
15B73André LosNED Nederland113
16B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong7
17B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl6
18B43Jordy HarinkRouveenNED Nederland Van Werven-Stouwdam5
19B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra4
20B17Camiel van EisNED Nederland ACE Team3
21B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam2
22B19Martijn de GrootNED Nederland ACE Team1
23Wannes van PraetBEL België
24B30Roy MulderNED Nederland Team Appel Beton
25B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong
26B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam
27B49Luis VeenNED Nederland
28B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team
29B46Leon de GrootNED Nederland Maple/Mijnten
30B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton
31B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting
32B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten
33B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek
34B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam
35B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl
36B36Richard BoefNED Nederland Maple/Mijnten
37B94Hugo HeijnenNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
38B06Gijsbert NieuwkoopNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
39B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
40B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
41B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
42B91Roy FrinkingNED Nederland
43B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
44B70Anton KetellapperNED Nederland
45B37Jan Marten VerbreeNED NederlandHaantjes Vakantiepark Terschelling
46B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens
47B93Joost KoelenNED Nederland Free-Wheel
48B33René PruijsenNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
49B12Emiel de GrootNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
50B13Koen KlinkhamerNED Nederland Team Appel Beton
51B80Niels ImmerzeelNED Nederland Mannen met goesting
52B04Jochem UytdehaageNED NederlandSkate4AIR
53B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting
54B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
55Olaf SmitNED Nederland
56B60Richard LoumanNED Nederland Team Hendriks
57B82Sjaak de WolffNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff
58B01Johan BakkerStompwijkNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann
59B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl
60B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
61B88Stefan WolffenbuttelNigtevechtNED Nederland Team Haven Amsterdam
62B85Patrick ReindersNED Nederland Free-Wheel

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam130,1
2B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke126
3B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl123
4B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff122
5B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks121
6B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl120
7B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting119
8B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong13
9B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl12
10B43Jordy HarinkRouveenNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
11B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra10
12B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam9
13B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong8
14B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam7
15B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting6
16B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten5
17B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek4
18B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl3
19B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie2
20B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie1
21B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel
22B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens
23B80Niels ImmerzeelNED Nederland Mannen met goesting
24B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting
25B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie
26B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl
27B88Stefan WolffenbuttelNigtevechtNED Nederland Team Haven Amsterdam

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl291,3
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong176,3
3B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting144
4B75Gerwin SmitNED NederlandBreman Techniek123,1
5B74Mark OoijevaarNED Nederland Team Appel Beton106,1
6B20Tom SchuitNED Nederland Team Appel Beton99
7B69Gerard NijghNED Nederland ACE Team87
8B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff71
9B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie63
10B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam62
11B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke59
12B47Sjors SpaargarenNED Nederland BTB Riedas56
13B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks54
14B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl53
15B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam52
16B30Roy MulderNED Nederland Team Appel Beton51
17B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl50
18B38Arjen van der KieftNED Nederland Team Payroll Group49
19B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong42
20B15Stan van den BergNED Nederland Team Hendriks40
21B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting38
22B86Hannes SchalkwijkNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel36
23B49Luis VeenNED Nederland33
24B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl33
25A10Kai ReusNED Nederland Team Angenent27
26B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl27
27B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten26
28B42Pim BorgholsNED Nederland Team Haven Amsterdam24
29B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam24
30B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie23
31B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting21
32B19Martijn de GrootNED Nederland ACE Team19
33B14Christiaan van den BergNED Nederland ACE Team17
34B66Engbert de VegtNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek17
35B73André LosNED Nederland17
36B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra14
37B17Camiel van EisNED Nederland ACE Team13
38B43Jordy HarinkRouveenNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
39B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam11
40B94Hugo HeijnenNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann10
41B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam9
42B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie9
43B91Roy FrinkingNED Nederland9
44B04Jochem UytdehaageNED NederlandSkate4AIR7
45B06Gijsbert NieuwkoopNED Nederland Team Sport 2000 Stehmann5
46B28Jelmer LooijesteijnNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff5
47B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie4
48B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens3
49B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek2
50B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair2
51B32Luc ter HaarNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff2
52B36Richard BoefNED Nederland Maple/Mijnten1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1B72Thom van BeekNED Nederland Groenehartsport.nl300,3
2B26Evert HoolwerfNED Nederland Team De Jong186,3
3B63Robin SnoekNED Nederland Mannen met goesting158
4B71Antwan TolhoekNED Nederland Team De Jong94
5B27Ruben WieberdinkNED Nederland Van Werven-Stouwdam90
6B67Barry de VriesGasselteNED Nederland Stouwdam Klaucke89
7B53Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Mannen met goesting88
8B45Wim DillenNED Nederland Breman Installatie86
9B89Derk Abel BeckeringhNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff84,1
10B62Christoffel HendriksNED Nederland Team Hendriks84
11B99Remco SchoutenNED Nederland Groenehartsport.nl83
12B59Swen FaberLandsmeerNED Nederland Team Haven Amsterdam74,1
13B50Thijs SmetsNED Nederland Groenehartsport.nl69
14B57Harmen BenjertNED Nederland Sponsorkleding.nl64
15B44Martin van de PolNED Nederland Maple/Mijnten59
16B76Christiaan HoekstraLeidschendamNED Nederland Groenehartsport.nl49
17B77Mark van der HarstDiemenNED Nederland Team Haven Amsterdam43
18B18Henriek van MilligenNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie41
19B05Bjorn BakkerNED Nederland Team A-ware/Fonterra40
20B51Peter DuitsNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie40
21B31Gerco van de BeekNED Nederland Van Werven-Stouwdam38
22B43Jordy HarinkRouveenNED Nederland Van Werven-Stouwdam36
23B16Tijs van der SteenNED Nederland Mannen met goesting34
24B09Jorrit ExtercatteNED NederlandTjellens30
25B96Jan KorenbergNED Nederland Bert Franken ontwerp & realisatie21
26B95Arjan KramerNED Nederland Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek18
27B97Tossa HeesenNED Nederland Marathon schaatsteam Overijssel15
28B58Jasper BovenhuisNED Nederland Van Werven-Stouwdam14
29B40Martin NederveenNED Nederland VDH Tegels & Sanitair11
30B24Jasper van MierleNED Nederland VDH Tegels & Sanitair5
31B78Lucas BisschopNED Nederland2
32B32Luc ter HaarNED Nederland Adviesburo Harry de Wolff2
33B80Niels ImmerzeelNED Nederland Mannen met goesting1
34B23Twan ZwartjensNED Nederland Free-Wheel1

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Groenehartsport.nl 659
2 Team Appel Beton 524
3 Mannen met Goesting 524
4 ACE Team 498
5 Team De Jong 382
6 Van Werven-Stouwdam 382
7Haven Amsterdam 309
8SKITS 281
9 Adviesburo Harry de Wolff 270
10Breman Techniek 248
11 Bert Franken ontwerp & realisatie219
12 Team Sport 2000 Stehmann 213
13 Marathon schaatsteam Overijssel 205
14 Maple/Mijnten 194
15 Breman Installatie 177
16 BTB Riedas 174
17 Stouwdam Klaucke 162
18 Kuipers Woudsend/Douma Staal Sneek 140
19 Sponsorkleding.nl 130
20A-ware/Fonterra 94
21 Team Payroll Group 82
22Tjellens 71
23Skate4AIR 39
24 VDH Tegels & Sanitair 37
25ik speel ook 22
26 Free-Wheel 12
27Team A-ware / Fonterra 0
28CijsouwOostburg.nl 0
29 Team Selecteq 0
30 CRV-Interfarms schaatsploeg 0
31 Team Snelle Jelle 0
32 Schaatscentrum De Uithof 0
33 Team Haven Amsterdam 0
34Hoeke-Groen/W. de Graaff 0
35 Team Van Werven 0
36 Team Primagaz/Telstar Sport 0
37Team Langebaan 0
38Haijma 0
39 BAM-Univé Schaatsteam 0
40GOED Schellingwoude 0
41HD infratechniek bv 0
42 Radson-Elco-Jinstal 0
43 Team Angenent 0
44 TVM Schaatsploeg 0
45 Project 2018 0